Infolinka  0948 503 133

Digitálne uchováme vaše spomienky z týchto video formátov:

Prevod 8mm filmov na DVD

8mm filmy

Využite našu službu prepisu 8mm filmov na DVD alebo iné pamäťové médium. Prepisujeme celuloidové filmy typu Normal 8 a Super 8. Prezrite si desiatky rokov staré záznamy pohodlne vo svojom DVD prehrávači alebo v PC.

Viac informácií


VHS kazety

Ak hľadáte spôsob ako najlepšie skonvertovať vaše videokazety na DVD, tak ste ho práve našli. Používame najkvalitnejšiu techniku na prepis VHS kaziet do digitálnej podoby. Digitalizujeme VHS aj S-VHS pásky.

Viac informácií

Prevod VHS na DVD

Prevod Hi8, Video8 a Digital8 kaziet na DVD

Hi8, Video8, Digital8 kazety

Skonvertujte svoje kamerové pásky na DVD a vaša rodina sa určite poteší. Konvertujeme kamerové kazety typu Hi8, Video8 a Digital8. Naše profesionálne prístroje na digitalizáciu videa sa snažia obnoviť pôvodnú kvalitu obrazu.

Viac informácií


MiniDV kazety

Prenesieme vaše MiniDV kazety na DVD a tým zachováme všetky vaše vzácne chvíle pre ďalšie generácie. Pásky postupom času degradujú a preto neváhajte a zverte ich nášmu profesionálnemu tímu.

Viac informácií

Prevod MiniDV na DVD

Prevod VHS-C kaziet na DVD

VHS-C kazety

VHS-C kazety sú jednoducho miniatúrna verzia klasickej VHS kazety. Na prehratie vo videorekordéri potrebujú špeciálny adaptér. My vám umožníme prehrať si tieto videokazety jednoducho a bez komplikácií vo formáte DVD.

Viac informácií