Infolinka  0948 503 133

Digitálne uchováme vaše spomienky z týchto foto formátov:

Skenovanie fotografií

Papierové fotografie

Vaše staré fotografie sú v nebezpečenstve. Fotografie časom začínajú blednúť alebo ich môže zničiť prírodná katastrofa. My vaše fotografie nielenže zachránime, ale obnovíme pôvodný vzhľad a ešte ich dokonca vylepšíme.

Viac informácií


Negatívy

Nenechajte svoje negatívy, aby v priebehu času stratili farbu, alebo sa poškrabali. Využite našu službu profesionálneho skenovania negatívov a užite si vaše fotografie v digitálnej podobe so svojou rodinou a blízkymi.

Viac informácií

Skenovanie negatívov

Skenovanie diapozitívov

Diapozitívy

Zmeny farebnosti, škrabance a plesňové škrvny číhajú niekde v pivnici aj na vaše diapozitívy. Dovoľte nám ich zachrániť. Vyčistením, korekciami obrazu a obnovou farieb dodáme snímkom pôvodný lesk a slávu.

Viac informácií


Zvitkové filmy

Tento filmový formát je väčší ako bežný 35mm film a je často nazývaný aj "stredný formát". Vďaka väčšej veľkosti, formát 120/220 produkuje snímky úžasnej kvality.

Viac informácií

Skenovanie zvitkových filmov

Skenovanie špeciálnych foto formátov

Špeciálne foto formáty

Samozrejme skenujeme takmer akýkoľvek typ negatívu alebo diapozitívu. Skenujeme formáty 110, 126, 127, 3D stereo, APS a ďalšie až do veľkosti A4. Neváhajte a kontaktujte nás s vašou špeciálnou požiadavkou.

Viac informácií