Infolinka  0948 503 133
Bezpečnosť a dôvera je pre nás na prvom mieste, a preto chránime vaše spomienky, akoby boli naše vlastné.

Sledovanie objednávky

Vďaka nášmu prepracovanému systému objednávok viete v každej chvíli, čo sa s vašou objednávkou deje. Ku každej objednávke poskytujeme emailové a SMS notifikácie a sledovanie pohybu vašej zásielky.

10 rokov skúseností

Máme viac ako 10 rokov skúseností s digitalizáciou analógových záznamov. Za tento čas sme sa stali expertmi v obore a číslom 1 na slovenskom trhu. Hovoria za nás zástupy spokojných zákazníkov.

Tisíce zákazníkov

Náš zoznam zákazníkov stále rastie. Spracovali sme tisíce objednávok pre zákazníkov zo všetkých kútov Slovenska. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom a oceníte náš férový a profesionálny prístup.

Profesionálny tím

Základným kameňom všetkých úspechov firmy je náš profesionálny a zohratý tím. Bohaté znalosti, skúsenosti a dôraz na kvalitu poskytovaných služieb sú zárukou nášho profesionálneho výkonu v oblasti digitalizácie.

Špičková technika

Moderné prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťami nášho tímu sú zárukou najlepších výsledkov. Na prevod záznamov do digitálnej podoby používame výhradne profesionálnu foto, video a audio techniku.

Bezpečná preprava

Zdigitalizované materiály spolu s CD/DVD médiami vám zašleme dôkladne zabalené v špeciálnych kartónoch s výplňou, ktorá prakticky eliminuje možnosť poškodenia obsahu. Každú zásielku, samozrejme, poisťujeme.