Infolinka  0948 503 133

Digitálne uchováme vaše spomienky z týchto audio formátov:

Prevod audiokazety na CD

Audiokazety

Audiokazety boli veľmi populárnym formátom na záznam zvuku od konca 70. rokov do začiatku 90. rokov. Disponujeme kvalitnou technikou na digitalizáciu audiokaziet do formátu MP3 alebo audio CD. Vypočujte si opäť staré audio nahrávky vo svojom CD prehrávači alebo v PC.

Viac informácií


Magnetofónové pásy

Pokazil sa vám kotúčový magnetofón? Pošlite nám vaše magnetofónové pásky a my ich prevedieme do digitálnej podoby. Digitálny záznam už nebude viac strácať kvalitu. Vychutnajte si krištáľovo čistý zvuk z CD alebo MP3.

Viac informácií

Prevod magnetofónového pásu na CD

Prevod gramofónovej platne na CD

Gramofónové platne

Zmocňuje sa vás nostalgia pri spomienke na praskanie starého gramofónu? Máte z tejto doby platne, ktoré by ste chceli mať uložené na CD? Ak ste odpovedali ÁNO, práve pre vás je určená služba digitalizácie gramofónových platní.

Viac informácií


Minidisky

Minidisc (skrátene tiež MD) je magnetooptické médium uvedené na trh firmou Sony v roku 1991, a to primárne pre nahrávanie a distribúciu hudby. Minidisk médiá Vám prevedieme do digitálnej podoby a uložíme na CD alebo externý disk.

Viac informácií

Prevod Minidiskov na CD

Prevod gramofónovej platne na CD

Mikrokazety

Mikrokazeta je médium na uloženie zvuku vo forme dvojstopej magnetickej pásky rovnako ako u klasickej audiokazety, ale v menšom tele. Mikrokazety Vám prevedieme do digitálnej podoby a uložíme na CD alebo externý disk.

Viac informácií