Infolinka  0948 503 133
Jednoduhšie to už ani nemôže byť. Ochráňte svoje spomienky a zažite nezabudnuteľné chvíle pri ich prezeraní so svojou rodinou a blízkymi. V nasledujúcich 3 krokoch vás oboznámime s celým procesom digitalizácie.

Proces digitalizácie

 • Zhromaždenie a odoslanie

  Zhromaždite všetky svoje spomienky (video, foto a audio materiály), prehľadajte všetky skrine, garáž a nezabudnite ani na pôjd. Starostlivo všetko zabaľte a pošlite na našu adresu alebo zaneste na niektoré z našich odberných miest.

 • Bezpečnosť a dôvera

  Najťažšiu časť máte za sebou!
  Už si stačí len vyložiť nohy a počkať kým náš profesionálny tím zdigitalizuje všetky vaše analógové médiá. O stave vašej objednávky budete priebežne informovaní.

 • Jednoducho a bezstarostne

  Po dokončení digitalizácie vám zašleme originály späť spolu s digitálnymi kópiami, alebo si ich môžete prevziať osobne na odbernom mieste. Vaše spomienky sú odteraz v bezpečí a môžete si ich užiť spolu so svojou rodinou a blízkymi. Gratulujeme vám a prajeme mnoho nových zážitkov a spomienok.

Najčastejšie otázky

Ako dlho to trvá?
Spracovanie objednávky trvá 1-4 týždňe od jej prijatia. Dĺžka digitalizácie závisí od veľkosti objednávky. Dbáme na kvalitu digitalizácie a nerobíme kompromisy, preto je celý proces digitalizácie vykonávaný ručne. O Vaše cenné spomienky sa staráme tak, akoby boli naše vlastné.
Koľko to bude stáť?
Ceny sme nastavili tak, aby ste platili len za skutočne zdigitalizované dáta. Neúčtujeme žiadne skryté poplatky a maximálne sa vám snažíme vyjsť v ústrety. Pre viac informácií prejdite na kompletný cenník.
Ako objednať?
Objednávať môžete prostredníctvom pošty alebo osobne na našich odberných miestach. Pre viac informácií navštívte sekciu objednávka.
Prečo práve my?
Sme experti na konverziu analógových video, foto a audio záznamov. Venujeme sa tejto činnosti už viac ako 9 rokov. Hovoria za nás stovky spokojných zákazníkov.